On-line Wprowadzenie do klasycznej osteopatii

Terminy:
30.06.2020, godz. 19.00
Cena:
99 PLN
Instruktor:
Piotr Cywiński D.O.
W cenie:
Cena zawiera udział w szkoleniu oraz certyfikat ukończenia szkolenia on-line (przesłany tylko drogą elektroniczną, po zakończeniu szkolenia). Uczestnik po zakończonym szkoleniu on -line otrzyma dostęp przez 5 dni do nagrania z webinara.
Kurs on-line przeznaczony jest dla fizjoterapeutów oraz studentów fizjoterapii, osteopatów, studentów osteopatii oraz terapeutów manualnych
Formuła kursu:
On-line (spotkanie potrwa około 2 godziny)
Godziny szkolenia: 19.00
Ilość godzin:
2
Miejsce:
platforma on-line
Wypełnij formularz i zapisz się na szkolenie

Program kursu:

- GOT/TBA (ogólny zabieg osteopatyczny)
- Artykulacje stawowe (LVHA)
- Podstawy fizjologiczne stosowania technik stawowych LVHA
- Procedura prowadzenia diagnostyki w ujęciu osteopatycznym
- Zastosowanie terapii przy wykorzystaniu technik artykulacji stosowanych LVHA
- Przeprowadzenia skróconej procedury GOT jako samodzielnego schematu terapeutycznego

Instruktor:

D.O. Piotr Cywiński

Dyplomowany Osteopata, absolwent renomowanej Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii Specjalista Chiropraktyki, oraz Medycyny Manualnej. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji medycznych

Były sportowiec- reprezentował Polskę w Lekkiej Atletyce wielokrotnie nagradzany medalami. Jest terapeutą Kadry Olimpijskiej Zapaśników w stylu wolnym oraz wielu innych sportowców.

Piotr Cywiński  jest autorem specjalnego stołu terapeutycznego, który został zaprezentowany na XVII Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego w 2009 roku w Łodzi, Prowadzi własny gabinet w Łodzi.

Informujemy, iż Medical Moment posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o nr ewidencyjnym 2.10/00045/2016. Wpis ten daje możliwość skorzystania ze szkoleń finansowanych przez Urząd Pracy osobom z każdego województwa w Polsce ze statusem osoby bezrobotnej!
x

Odwiedź nas