Kursy i szkolenia

Zapoznaj się z regulaminem i warunkami uczestnictwa

Dlaczego warto wybrać kursy PNF w Medical Moment?

Profesjonalizm

 

Kursy dla lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów oraz studentów, znajdujące się w naszej ofercie, przygotowujemy  w oparciu o światowe trendy w fizjoterapii. Szkolenia w Medical Moment prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów, co gwarantuje najwyższą jakość wiedzy oraz przekazanych umiejętności. Kursy należące do systemu szkolenia IPNFA kończą się międzynarodowym certyfikatem oznaczonym sygnaturą IPNFA wraz z akredytacją przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii.

 

Wiedza


Firma MEDICAL MOMEN, oferująca szkolenia z zakresu fizjoterapii, wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. Pozwala to osobom bezrobotnym na ubieganie się o refundację kosztów szkolenia ze środków Urzędów Pracy.

Doświadczenie

Wykładowcy w Medical Moment to wyłącznie wysokiej klasy specjaliści, z bogatą wiedzą merytoryczną oraz dydaktyczną. Gwarantuje to najwyższą jakość przekazywanych praktycznych umiejętności uczestnikom kursów. Certyfikaty wystawiane po ukończeniu szkoleń sygnowane są przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii oraz międzynarodowe stowarzyszenia IPNFA (International PNF Association), IBITA (International Bobath Instructors Training Association), które upoważniają do pracy i kontynuacji nauki w zakresie danej metody zarówno Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.

 

Brak kursów i szkoleń w wybranym mieście.
x

Odwiedź nas